Rozdělení týmů na sezonu 2019/2020

Prosíme o rezervování si volných termínů dle Vašich zápasů. 

Výjimky – např. nastupování za vyšší věkovou kategorii nebo za jiný tým v dané kategorii budou domluveny individuálně s trenéry a rodiči.

Pomocí této ikonky umístěné v pravé části rozpisu získáte detailní informace o utkání 

Pokud není Vaše jméno uvedené u příslušné kategorie informujte se u trenéra s rozdělením na zápasy (příchod během sezony,  návrat po zranění atd…)

Přípravka (ročníky 2011 – XX)

Sestava – Tobiáš Ott, Jan Valkovič, Pavel Rypel, Richard Vrba, Jáchym Srnánek, Vojtěch Lorenc

utkání

29.9. – ZŠ Slavkov

12.10. – SH ZŠ Očov Hodonín

3.11. – SH Křenovice

23.11. – SC Želva Dubňany

30.11. – SH ZŠ Očov Hodonín

19.1. – SH Křenovice

8.2.. – SH Křenovice

7.3. – SC Želva Dubňany

4.4. – SH Teza Hodonín

Odkaz na zápasy: https://www.ceskyflorbal.cz/druzstvo/24446/zapasy

Elévové Black (ročníky 2009 – 2010)

Sestava – David Čížek, Jakub Konečný, Adam Král, Melichárek Sebastian, Rajsigl Zdeněk, Říha David, Petr Studený, Svačina Filip, Ševela Miroslav, Trávníček Bronislav, Zloch Dominik

utkání

6.10 – SH Očov Hodonín

20.10 – SC Želva Dubňany

9.11 – SC Želva Dubňany

23.11 – SH Valtice

8.12 – ZŠ Slavkov

25.1 – Sokolovna Šitbořice

1.3. – SH Křenovice

14.3. – SOU Kyjov

29.3. – SH Teza Hodonín

Odkaz na zápasy: https://www.ceskyflorbal.cz/druzstvo/24937/zapasy

Elévové green (ročníky 2009 – 2010)

Sestava – Karolína Dobiášová, Teo Honza, Stanislav Měchura, Erik Toman, Pištěk Denis, Prčík Ivo, Turek Matěj, Votrubec Matyáš, Zelinková Lucie

utkání

6.10 – SH Očov Hodonín

20.10 – SC Želva Dubňany

9.11 – SC Želva Dubňany

23.11 – SH Valtice

11.1 – Sokol Lanžhot

25.1 – Sokolovna Šitbořice

1.3. – SH Křenovice

14.3. SOU Kyjov

29.3. SH Teza Hodonín

Odkaz na zápasy: https://www.ceskyflorbal.cz/druzstvo/24443/zapasy

Mladší žáci black (ročníky 2007 – 2008)

Sestava – Jakub Výlet, Jonáš Hřiba, Pavel Paulmichl, Tomáš Lačňák, Adam Kordula, Jan Janáč, Jakub Kutálek, Vojtěch Ott, Tomeček Adam, Zlatník Adam, Michal Váňa

utkání

28.9 – SOU Kyjov

12.10 – SH Teza Hodonín

2.11. – SH Sportpoint Brno

16.11. – SOU Kyjov

30.11. – Lokomotiva Břeclav

7.12. – SC Želva Dubňany

18.1. – SH ZŠ Dolní Bojanovice

8.2. – SH TJ Pálava Mikulov

8.3. – SC Želva Dubňany

15.3. – SC Želva Dubňany

4.4. – SH Sportpoint Brno

25.4. – ZŠ Slavkov

Odkaz na zápasy: https://www.ceskyflorbal.cz/druzstvo/24452/zapasy

Mladší žáci green (ročníky 2007 – 2008)

Sestava – Jakub Klíma, Tomáš Kordula, Petr Kvétoň, Tomáš Květoň, Lipka Viktor, Srnánek Matyáš, Válek Jakub + doplnění o elévy

utkání

28.9 – SH ZŠ Dambořice

12.10 – SH TJ Pálava Mikulov

3.11. – SH Teza Hodonín

24.11. – SC Želva Dubňany

1.12. – SC Želva Dubňany

14.12. – SH Kuřim

18.1. – SH ZŠ Dolní Bojanovice

8.2. – Sokol Lanžhot

8.3. – SH Tuřany

15.3. – SC Želva Dubňany

5.4. – SH Teza Hodonín

25.4. – ZŠ Slavkov

Odkaz na zápasy: https://www.ceskyflorbal.cz/druzstvo/24444/zapasy

Starší žáci (ročníky 2005 – 2006)

Sestava – Filip Konečný, Vilém Rybníkář, Michael Labuda, Robin Vavřík, Adam Pekař, Jiří Horák, Ondřej Lorenc, Lukáš Vavřík, Jakub Svoboda, Veronika Straková, Jakub Kratochvíla

utkání

5.10. – SC Želva Dubňany

19.10. – SH Bánov

10.11. – SH Spartak Hluk

23.11. – SOU Kyjov

7.12. – SH ZŠ Dolní Bojanovice

25.1. – SC NAPARIA Hranice na Moravě

9.2. – SH Spartak Hluk

14.3. – SC Želva Dubňany

28.3. – SOU Kyjov

Odkaz na zápasy: https://www.ceskyflorbal.cz/druzstvo/24448/zapasy

Sdílej článek na :